Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny nie bez przyczyny znalazł się w ofercie naszego salonu. To zabieg, który ma niesamowitą moc! Cudownie rozluźnia i pozwala uporać się z napięciem mięśni oraz stresem. Warto jednak wiedzieć, że masaż relaksacyjny pomaga utrzymać naszą skórę w dobrej kondycji: jędrną, elastyczną. To także nieoceniona broń w walce z procesami starzenia!

Masaż relaksacyjny twarzy, szyi i dekoltu

Masaż relaksacyjny twarzy, szyi i dekoltu polecany jest szczególnie w przypadku utraty jędrności skóry, pierwszych zmarszczek i widocznego pogłębienia zmarszczek mimicznych.
W trakcie masażu pobudzone zostaje krążenie, dzięki czemu skóra staje się lepiej dotleniona i odżywiona i odzyskuje naturalny, zdrowy koloryt oraz elastyczność.
Regularnie wykonywany, zabieg skutecznie rozluźnia napięte mięśnie twarzy i opóźnia procesy starzenia skóry. Tym samym w naturalny sposób pozwala spłycić i wygładzić istniejące zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych.

Masaż relaksacyjny pleców

Masaż relaksacyjny pleców wycisza i uwalnia od stresu. Skutecznie redukuje napięcia mięśniowe, eliminując bóle pleców, karku i barków. To idealna propozycja dla osób, które zmagają się z przemęczeniem, bezsennością, czy wręcz przeciwnie – z nadmiernym pobudzeniem.