W salonie Beauty Esthetic dbamy o dobry wygląd i zdrowie Twojej skóry za pomocą innowacyjnych urządzeń i dobrych kosmetyków. Dysponujemy nowoczesnym laserem IPL, za pomocą którego przeprowadzamy wiele zabiegów. Salon, mieszczący się w samym centrum Opola, działa od 2010 r. i nieustannie cieszy się renomą wśród klientów. Można nas znaleźć przy ul. Sienkiewicza 5/1 w pobliżu Solaris Center.

  • Naszą specjalnością jest fotodepilacja. Zajmujemy się również fotoodmładzaniem, laserowym usuwaniem przebarwień, leczeniem trądziku czy wybielaniem zębów. Naszym klientkom oferujemy skuteczne programy odmładzające, skrojone na miarę potrzeb danego rodzaju skóry. W Beauty Esthetic można skorzystać również z odprężających masaży.
  • Prowadzimy również szkolenia z branży beauty, m.in. dotyczące stylizacji paznokci. W naszym gabinecie można także kupić naturalne kosmetyki do codziennej pielęgnacji.
  • W Beauty Esthetic organizujemy spotkania i warsztaty tematyczne dla naszych klientek, podczas których spędzamy czas w miłym gronie, ucząc się ciekawych rzeczy o pielęgnacji i domowych kosmetykach.

Nasz salon został wyróżniony nagrodą magazynu Cosmopolitan oraz zdobył statuetkę Orły Kosmetyki 2018 oraz 2019.

Najlepszą gwarancją bezpieczeństwa i zadowolenia naszych klientów jest ogromna wiedza oraz doświadczenie osób pracujących w naszym salonie.

Przeczytaj opinie na temat naszego salonu:

OPINIE MOMENT.PL

 

BEAUTY ESTHETIC

natalia tworek

Natalia Tworek

kosmetolog, technik usług kosmetycznych, właścicielka salonu

Salon kosmetyczny Beauty Esthetic powstał z pasji… do ludzi i piękna. Moim celem było stworzenie miejsca, do którego sama chciałabym przyjść – popartego wiedzą, doświadczeniem i ciepłem otoczenia.

Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, słuchając oczekiwań i potrzeb. Nie tworzę schematów zabiegowych. Podczas rozmowy pytam o organizm oraz styl życia, aby idealnie dobrać program terapii.

Nieustannie szkolę się w kraju i za granicą. Moją wiedzą w wolnych chwilach dzielę się ze studentami kosmetyki. W pracy stawiam na profesjonalizm, łącząc go z naturalnym podejściem do pielęgnacji. Z tą myślą dobieram wyselekcjonowane i najwyższej jakości marki preparatów, na których pracuję.