Złuszczanie i oczyszczanie twarzy opole

MANUALNE OCZYSZCZANIE TWARZY OPOLE

Aby cieszyć się zdrowym i promiennym wyglądem skóry niezbędne jest regularne jej oczyszczanie. Zarówno w warunkach domowych (regularny peeling, maseczki, dokładny demakijaż), jak i w gabinecie kosmetologicznym. 

Profesjonalny zabieg oczyszczający w naszym salonie to złożony proces, składający się z kilku kroków:

💧 demakijaż, 💧 peeling, 💧 przygotowanie do oczyszczania – rozpulchnianie maskami termicznymi – tu WAŻNE: nie parujemy cery Wapozonem, czyli urządzeniem wykorzystującym parę wodną, która bardzo rozszerza naczynka!
💧 oczyszczanie manualne,💧 i/lub peeling kawitacyjny,💧 maska,💧 krem.

Zabieg pozwala oczyścić cerę z zaskórników oraz innych niedoskonałości, dzięki czemu wygląda świeżo i zdrowo!

OCZYSZCZANIE TWARZY OPOLE

»  kompleksowy zabieg oczyszczający 200 zł  (za okazaniem legitymacji uczniowskiej lub studenckiej zniżka 50 zł!)

KWASOTERAPIA

Kwasoterapia ZABIEG MANDO COMPLEX 40 to nowatorski, profesjonalny zabieg o bardzo dużej skuteczności, zawierający w swym składzie przede wszystkim kwas migdałowy, którego właściwości w porównaniu z właściwościami innych kwasów są unikatowe. Zawiera również kwas jabłkowy, glukonolakton i kwas laktobionowy. Są to substancje o licznych właściwościach rewitalizujących, nawilżających oraz zapewniających biologiczną ochronę skóry. Ponadto kwas fitynowy i rezweratrol to substancje o silnym działaniu antyoksydacyjnym, chelatującym i regenerującym. Mandelic Peel jest zalecany do każdego rodzaju skóry, również do skóry bardzo delikatnej i wrażliwej. Produkt jest wyjątkowo aktywny w procesach odnowy i rewitalizacji postarzałej skóry, nie wywołuje zaczerwienień i pieczenia. Bezpośrednio po jego zastosowaniu uzyskujemy efekt rozświetlenia i wygładzenia skóry. Zabieg do skóry trądzikowej, podrażnionej i z nieregularną pigmentacją.

Wskazania: » Skóra sucha, szara, pozbawiona blasku » Zanik napięcia i elastyczności » Nierównomierna opalenizna » Rewitalizacja komórek » Delikatne podrażnienia skóry » Zapalenie mieszków włosowych » Stany zapalne skóry » Nieregularne przebarwienia powierzchniowe » Słaby i umiarkowany trądzik pospolity » Trądzik różowaty

KWASOTERAPIA OPOLE CENY

»  zabieg MANDO COMPLEX 200-250 zł

»  kwasy medyczne dobrane do typu cery 200-250 zł

 

 

PEELING KAWITACYJNY OPOLE CENY

Peeling kawitacyjny wykorzystuje zjawisko kawitacji, która polega na szybkiej przemianie z fazy ciekłej w fazę gazową. Właśnie dlatego na początku zabiegu nasza skóra musi być wilgotna. Wówczas w zetknięciu z ultradźwiękami tworzą się mikropęcherzyki, które następnie ulegają rozpadowi. Wynikiem tego jest rozbicie starych komórek rogowej warstwy naskórka.

»  peeling kawitacyjny do innego zabiegu 50 zł (nie ma możliwości skorzystania tylko z peelingu kawitacyjnego, jest on częścią rozbudowanych zabiegów)

ZABIEG PERSONALIZOWANY DLA CERY TRĄDZIKOWEJ I ZANIECZYSZCZONEJ

»  zabieg dopasowany do indywidualnych potrzeb skórnych (po analizie kosmetologicznej dobieramy składniki, preparaty i metody pielęgnacyjne) 250-300 zł

 

Umów się na wizytę telefonicznie:

 799 158 560

lub