Lifting i laminacja rzęs i brwi

Lifting i laminacja rzęs i brwi to zabieg, który sprawi, że nawet bez makijażu Twoje oczy będą pięknie podkreślone, a spojrzenie wyraziste. Szczególnie polecany jest w okresie letnim, kiedy chcemy odpocząć od codziennej stylizacji rzęs oraz brwi.

lifting i laminacja rzes i brwi opole

Lifting i laminacja rzęs i brwi to doskonała alternatywa dla przedłużania rzęs oraz makijażu permanentnego. Z powodzeniem może również zastąpić codzienny makijaż, ponieważ diametralnie odmienia spojrzenie.

Po zabiegu rzęsy są dłuższe, widocznie pogrubione, podniesione i podkręcone. Brwi sprawiają wrażenie dużo gęstszych, pięknie się błyszczą i bezproblemowo układają.

Wskazania i działanie liftingu i laminacji

Wskazaniem do wykonania liftingu i laminacji rzęs i brwi są nieregularne, trudne do ułożenia włoski.

Lifting pozwala uzyskać odpowiedni kształt brwi oraz rzęs, tak aby nawet najbardziej niesforne włoski układały się ku górze.

Laminacja natomiast polega na intensywnym odżywieniu, dlatego jest szczególnie polecana w przypadku cienkich, rzadkich czy wypadających rzęs i brwi. Zabieg zdecydowanie pogrubi i przyciemni słabe włoski i nada im pożądany kierunek. Również sztywne i mało podatne na układanie brwi po laminacji wreszcie przestają sprawiać problemy.

Na czym polega lifting i laminacja rzęs i brwi?

Do wykonywania zabiegu liftingu i laminacji rzęs i brwi stosujemy renomowane preparaty marki Kalentin. Ich wysoka jakość zapewni Ci trwały efekt przez długi czas: od 4 do nawet 6 tygodni.

Co ważne, zabieg absolutnie nie niszczy włosków. Wręcz przeciwnie – dzięki zastosowaniu naturalnych preparatów o skoncentrowanym składzie intensywnie je regeneruje, odżywia i wzmacnia.

Lifting i laminacja rzęs i brwi kończymy nałożeniem odżywki keratynowej, która pozwoli Ci dłużej cieszyć się efektami zabiegu i która dodatkowo odżywi włoski.

Tutaj sprawdzisz ceny zabiegu.

Lifting i laminacja rzęs i brwi – co po zabiegu

Pamiętaj, aby przez kolejne 24 godziny nie myć brwi – preparat potrzebuje czasu, aby w pełni zadziałać.

Między kolejnymi zabiegami liftingu i laminacji rzęs i brwi warto umówić się na hennę z botoxem. To zabieg, który działa jak aktywator pigmentu, koloryzacja jest więc trwalsza. Botox dodatkowo wydłuża i pogrubia włoski, jednocześnie stymulując ich wzrost.

Nie obawiaj się botoxu. To zabieg naturalny i bezinwazyjny. Jego działanie oparte jest na skoncentrowanym preparacie, w którego skład wchodzą na przykład olejek jojoba, jedwab czy kwas hialuronowy.

Chcesz jak najszybciej umówić się na lifting i laminację rzęs i brwi?
Możesz to zrobić, dzwoniąc do nas pod numer +48 799 158 560 lub korzystając z:

rejestracji on-line.

Obejrzyj nasze efekty zabiegowe tutaj.