mezoterapia-iglowa-opole

Chcesz uniknąć zabiegów medycyny estetycznej, takich jak botox czy wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, ale jednocześnie uważasz, że zwykłe zabiegi nie wystarczają? Mamy coś, co zapobiegnie pogłębianiu się zmarszczek oraz odżywi Twoją cerę! Miło nam poinformować, że ruszamy z nową usługą w naszym salonie – mezoterapia igłowa (Opole). 

Na czym polega zabieg mezoterapii igłowej?

Mezoterapia polega na wstrzykiwaniu na głębokość około 2-3 milimetrów, za pomocą mikroskopijnej igły, koktajlu zawierającego cenne substancje, dobierane odpowiednio do każdego przypadku. Najczęściej wykorzystuje się: kwas hialuronowy, witaminy A, C, E czy w substancje czynne pochodzące np. z alg i zielonej herbaty – czyli te pochodzenia naturalnego (to nie botoks!).

Jak działa mezoterapia igłowa?

Zabiegi mezoterapii igłowej przynoszą świetne efekty widoczne w bardzo krótkim czasie po serii zabiegów. Dzięki właściwościom aktywnego koktajlu skóra staje się bardziej gęsta i napięta, a zmarszczki mniej widoczne. Aby uzyskać zadowalające efekty, zabieg należy powtarzać średnio od 3 do 5 razy w odstępie około trzech tygodnie maksymalnie, ponieważ tyle trwa cykl odnowy skóry. Dłuższe odstępy zaburzają terapię i zdecydowanie obniżają jej skuteczność. Natalia opowiada o tym w poniższym filmie).

Jakie efekty daje ten zabieg?

Mezoterapia igłowa regeneruje, ujędrnia, odżywia, spłyca zmarszczki i redukuje niedoskonałości oraz nadaje blasku i rozświetlenia. Polecamy ją wszystkim, którzy zmagają się z różnymi skórnymi problemami i chcą zapobiec agresywnym zabiegom medycyny estetycznej, jak wypełnianie botoksem czy kwasem hialuronowym. Im wcześniej zadziałamy, tym nasza skóra będzie dłużej młoda.

Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy wywiad, dopuszczający do zabiegu. Przeciwwskazaniem dla wykonania mezoterapii są m.in. ciąża, nowotwór, stany zapalne skóry (aktywny ropny trądzik itp.) – o wszystkich usłyszysz w poniższym filmie.

Efekty uboczne mezoterapii

Mezoterapia jest zabiegiem medycyny estetycznej, ale bardzo delikatnym. Nie możemy zrobić nią krzywdy (przez uszkodzenie nerwu czy zwiotczenie mięśni twarzy) – oczywiście jeśli osoba, która ją wykonuje jest doświadczona i wykształcona w tym temacie. “Najgorszym” efektem ubocznym mezoterapii mogą być małe siniaki/krwiaki, które zdarzają się rzadko, a jeśli już – znikają po krótkim czasie bez pozostawiania śladu. Narażone są na nie osoby z tendencją do nadwrażliwości naczyń krwionośnych.

Mezoterapia igłowa Opole – gdzie ją wykonać?

Mezoterapię igłową w Opolu możesz wykonać w naszym gabinecie. Możesz zapisać się na nią online w tym miejscu. Więcej na jej temat opowiada Natalia – kosmetolog, właściciel salonu:

SPRAWDŹ CENY I ZAPISZ SIĘ NA ZABIEG MEZOTERAPII IGŁOWEJ!