Naturalnie piękny uśmiech – kosmetyczne wybielanie zębów w Opolu

Marzysz o pięknym, białym uśmiechu, ale nie chcesz wydawać fortuny na specjalistyczne zabiegi u stomatologa? Zależy Ci na niedrogim, a jednocześnie bezpiecznym rozwiązaniu? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję – kosmetyczne wybielanie zębów w Opolu!

kosmetyczne wybielanie zębów opole

MAGIC WHITE, czyli kosmetyczne wybielanie zębów 

W naszym salonie pracujemy za pomocą specjalnej metody MAGIC WHITE, która w sposób naturalny (bez chemicznych wybielaczy), bezpieczny i co najważniejsze – skuteczny, wybiela zęby.

W gabinetach stomatologicznych do wybielania stosuje się żele z wysokoprocentową zawartością nadtlenku wodoru (chemicznego wybielacza, stosowanego m.in. w preparatach chemii gospodarczej). W formule MAGIC WHITE próżno go szukać. Substancją wybielającą na bazie, której stworzono preparat, jest natomiast wodorowęglan sodu, czyli… soda oczyszczona (wykorzystywana np. w produkcji proszku do pieczenia)!

Na czym polega kosmetyczne wybielanie zębów?

Wybielanie zębów za pomocą metody MAGIC WHITE polega na usunięciu przebarwień powstałych na zębach w wyniku nieprawidłowej pielęgnacji, palenia papierosów czy spożywania produktów o intensywnym zabarwieniu, jak czerwone wino, kawa, herbata, coca-cola.

W zabiegu tym stosujemy specjalny, opatentowany, naturalny żel, którego działanie aktywujemy przez niebieskie światło specjalnej Lampy LED MW07. Dlaczego potrzebna jest lampa? Pod wpływem światła zachodzi reakcja fotochemiczna, w wyniku której utleniane są przebarwienia na powierzchni zębów, bez naruszania szkliwa, struktury zębów czy podrażniania dziąseł.

Kosmetyczne wybielanie zębów w Opolu – informacje o zabiegu

Efekty

Jednorazowy zabieg potrafi rozjaśnić zęby od 2 do nawet 8 odcieni. Jeśli trzeba, sesję można powtórzyć dwukrotnie przy jednej wizycie.

W zależności od cech indywidualnych, stosowanej diety oraz przestrzegania zasad higieny jamy ustnej, efekt może się utrzymywać od kilku tygodni do kilku miesięcy. Zabieg warto powtarzać co 1-3 miesiące.

Czas trwania zabiegu

Jeden zabieg trwa ok. 20 minut.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg wybielania zębów jest całkowicie bezbolesny.

Jak należy przygotować się do zabiegu wybielania zębów?

Aby wykonać zabieg wybielania, musimy zadbać o to, aby zęby były zdrowe. W okresie minimum 2 tygodni przed zabiegiem, nie należy stosować żadnych domowych środków wybielających.

Jak dbać o zęby po zabiegu?

Przez pierwszą godzinę po zabiegu nie należy jeść, a przez kolejne 3 godziny zachować tzw. ”białą dietę”, czyli unikać pokarmów o intensywnym zabarwieniu.

Efekt zabiegu wybielania z pewnością będzie trwał dłużej, jeśli zadbamy o odpowiednią dietę (będziemy unikać kawy, herbaty, czerwonego wina oraz papierosów!) oraz prawidłową higienę jamy ustnej.

W utrzymaniu doskonałego stanu zębów pomogą także produkty przeznaczone do pielęgnacji z serii MAGIC WHITE.

Cena za kosmetyczne wybielanie zębów w Opolu

» jedna sesja (25 minut) 210 zł
» dwie sesje 280 zł
» trzy sesje 330 zł
Przeciwwskazania do zabiegu

Kiedy nie można wykonać zabiegu?

Istnieje kilka przeciwwskazań do wykonania zabiegu wybielania zębów:

 • nadwrażliwość na światło oraz przyjmowanie leków fotouczulających
 • choroby nowotworowe oraz osoby w trakcie chemioterapii, epilepsja
 • ciąża i karmienia piersią
 • uczulenie na składniki żelu
 • nadwrażliwość zębów, zaawansowana próchnica, zęby w trakcie leczenia, paradontoza
 • stany zapalne jamy ustnej oraz opryszczka wargowa
 • osoby ze stałym aparatem ortodontycznym
 • skłonność do krztuszenia się
 • brak możliwości oddychania przez nos
 • wiek poniżej 18 lat (tylko za zgodą rodziców)

Czy coś może powodować obniżoną skuteczność zabiegu?

 • wybielaniu nie poddają się przebarwienia powstałe w wyniku stosowania tetracyklin (antybiotyków),
 • w przypadku wypełnień stomatologicznych i protetycznych (licówki, korony, implanty) efekt rozjaśniania będzie ograniczony,
 • w przypadku zębów martwych oraz o naturalnie ciemnym kolorze kości (szarym, brązowym), nie ma możliwości osiągnięcia efektu śnieżnobiałych zębów, a jedynie podniesienie o kilka tonów.

Bezpieczeństwo

Ze względu na to, że do zabiegu stosowane są naturalne, atestowane preparaty oraz posiadająca wszelkie atesty bezpieczeństwa Lampa LED MW07, zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Chcesz kosmetycznie wybielić zęby?
Umów się do nas na wizytę!

KONTAKT