przebijanie uszu dzieciom opole

przebijanie uszu dzieciom i dorosłym

Szukasz salonu, który nie zrobi krzywdy Twojemu dziecku w trakcie przebijania uszu? A może sama/sam chcesz przebić uszy, ale trochę się boisz? W naszym salonie przebijanie uszu to przyjemność!

Sterylny i bezpieczny sprzęt

Pracujemy na całkowicie bezpiecznym i sterylnym sprzęcie marki Studex®!

Dzięki systemowi Studex® dla większości osób moment przekłucia uszu jest prawie nieodczuwalny. Ponadto jego bezproblemowe działanie sprawia, że system ten jest praktycznie bezgłośny, a więc nie przestraszy dziecka. Umożliwia on także bezdotykowe przebijanie, dzięki czemu zapewniona jest najwyższa sterylność przeprowadzanego zabiegu.

W trakcie zabiegu, dla bezpieczeństwa dziecka i dorosłego, wykorzystujemy wyłącznie sterylne i hipoalergiczne kolczyki, które wcześniej możesz wybrać w naszym salonie. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kolczyków wykonanych ze złota, stali chirurgicznej, czy tytanu. Duża liczba pięknych wzorów sprawia, że nasze klientki wychodzą zachwycone!

bezpieczne przebijanie uszu dzieciom opole
Dyplom dla dzielnej dziewczynki

Po skończonym zabiegu mała klientka otrzymuje także 🎀 DYPLOM dzielnej dziewczynki 🎀.

UWAGA: nie przebijamy uszu niemowlętom i bardzo małym dzieciom. Nie jest to zabieg pierwszej potrzeby, dlatego zapraszamy mamy/tatusiów z córkami, które są na tyle duże, że są świadome i marzą o posiadaniu kolczyków.

Dlaczego warto przebić uszy właśnie u nas? Posłuchaj wypowiedzi Natalii:

Przebijanie uszu dzieciom – rekomendacje klientów

Oto rekomendacje wystawione przez nasze klientki:

Chcesz umówić się na wizytę?

Umów się telefonicznie:

 799 158 560

lub