Przebijanie uszu

Szukasz salonu, który nie zrobi krzywdy Twojemu dziecku w trakcie przebijania uszu? A może sama/sam chcesz przebić uszy, ale trochę się boisz? W naszym salonie przebijanie uszu to przyjemność!

Sterylny i bezpieczny sprzęt

Pracujemy na całkowicie bezpiecznym i sterylnym sprzęcie marki Studex®!
Dzięki systemowi Studex® dla większości osób moment przekłucia uszu jest prawie nieodczuwalny. Ponadto jego bezproblemowe działanie sprawia, że system ten jest praktycznie bezgłośny, a więc nie przestraszy dziecka. Umożliwia on także bezdotykowe przebijanie, dzięki czemu zapewniona jest najwyższa sterylność przeprowadzanego zabiegu.
W trakcie zabiegu, dla bezpieczeństwa dziecka i dorosłego, wykorzystujemy wyłącznie sterylne i hipoalergiczne kolczyki, które wcześniej możesz wybrać w naszym salonie. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kolczyków wykonanych ze stali chirurgicznej. Duża liczba pięknych wzorów sprawia, że nasze klientki wychodzą zachwycone!
UWAGA: nie przebijamy uszu niemowlętom i bardzo małym dzieciom. Zapraszamy od 5. r.ż. Nie jest to zabieg pierwszej potrzeby, dlatego zapraszamy mamy/tatusiów z córkami, które są na tyle duże, że są świadome i marzą o posiadaniu kolczyków.