Salon kosmetyczny Beauty Esthetic

W salonie kosmetycznym Beauty Esthetic dbamy o dobry wygląd i zdrowie Twojej skóry. Mamy świadomość, że pięknie wyglądająca cera to nie pojedyncze zabiegi, a regularna pielęgnacja domowa, odpowiednio dobranymi przez nas preparatami i cykliczne sesje zabiegowe, wzmacniające efekt codziennej pracy ze skórą.

W naszej pracy podchodzimy do klienta holistycznie, zwracając uwagę na to, jak funkcjonuje jego skóra, pod wpływem jakich czynników zachowuje się gorzej, jak pomóc jej od środka.

Naszym hasłem przewodnim jest naturalna i świadoma pielęgnacja.

U nas nie ma miejsca na przypadek – wiedza kosmetologiczna poparta wieloletnim doświadczeniem pozwala nam widzieć i oczekiwać od zabiegów więcej.

Nasz salon kosmetyczny, mieszczący się w samym centrum Opola, działa od 2010 r. i nieustannie cieszy się renomą wśród klientów. Można nas znaleźć przy ul. Sienkiewicza 5/1 w pobliżu Solaris Center.

  • Oprócz profesjonalnych, naturalnych zabiegów kosmetologicznych, zajmujemy się także fotodepilacją. W naszej ofercie znajdziesz również: fotoodmładzanie, laserowe usuwanie przebarwień, leczenie trądziku oraz bardzo popularne kosmetyczne wybielanie zębów. Naszym klientkom oferujemy skuteczne programy odmładzające, skrojone na miarę potrzeb danego rodzaju skóry. W Beauty Esthetic można skorzystać również z odprężających masaży.
  • Prowadzimy również szkolenia z branży beauty, m.in. dotyczące stylizacji paznokci.
  • W naszym gabinecie dobierzesz i kupisz naturalne, certyfikowane, najwyższej jakości kosmetyki do codziennej pielęgnacji.

Nasz salon został wyróżniony nagrodą magazynu Cosmopolitan oraz zdobył statuetkę Orły Kosmetyki 2018 oraz 2019.

Najlepszą gwarancją bezpieczeństwa i zadowolenia naszych klientów jest ogromna wiedza oraz doświadczenie osób pracujących w naszym salonie.

Przeczytaj opinie na temat naszego salonu:

OPINIE MOMENT.PL

SALON KOSMETYCZNY OPOLE BEAUTY ESTHETIC

salon kosmetyczny opole

Natalia Wieszała

kosmetolog, technik usług kosmetycznych, właścicielka salonu

Salon kosmetyczny Beauty Esthetic powstał z pasji… do ludzi i piękna. Moim celem było stworzenie miejsca, do którego sama chciałabym przyjść – popartego wiedzą, doświadczeniem i ciepłem otoczenia.

Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, słuchając oczekiwań i potrzeb. Nie tworzę schematów zabiegowych. Podczas rozmowy pytam o organizm oraz styl życia, aby idealnie dobrać program terapii.

Nieustannie szkolę się w kraju i za granicą. Moją wiedzą w wolnych chwilach dzielę się ze studentami kosmetyki. W pracy stawiam na profesjonalizm, łącząc go z naturalnym podejściem do pielęgnacji. Z tą myślą dobieram wyselekcjonowane i najwyższej jakości marki preparatów, na których pracuję.


umów się online do natalii