Czy warto iść do salonu Beauty Esthetic? Kosmetolog Opole

Pośpiesznie wykonana hybryda w czyimś domu czy zabieg robiony z uwagą, w profesjonalnych i estetycznych warunkach? Kosmetolog, biorący pełną odpowiedzialność za pacjenta czy polecona przez koleżankę z osiedla dziewczyna po kursie stylizacji paznokci? Do kogo się wybierzesz i komu powierzysz swoją urodę oraz zdrowie?

Wiedza – kosmetolog Opole

Obydwie, zarówno Natalia, jak i Oliwia, jesteśmy z wykształcenia kosmetologami. Co to oznacza? Swoją specjalistyczną wiedzę zdobyłyśmy w trakcie kilkuletnich studiów na wyższych uczelniach. Dzięki znajomości funkcjonowania ludzkiego organizmu, a także działania konkretnych składników na skórę, możemy z pełną odpowiedzialnością dobierać rodzaje terapii do indywidualnych potrzeb klienta. Uzupełnieniem studiów wyższych (a nie bazą naszej działalności!) są kursy stylizacji paznokci, masażu czy technikum usług kosmetycznych skończone przez Natalię. Znamy się na tym, co robimy i nie działamy przypadkowo!

Odpowiedzialność

Wiedza oraz wykształcenie zobowiązują nas do wykonywania wszystkich zabiegów z pełną uwagą i zaangażowaniem. W trakcie każdej wizyty robimy wywiad dotyczący stylu życia, stanu zdrowia oraz stosowanych kosmetyków/leków. Dzięki temu wiemy, czy konkretny zabieg będzie skuteczny i co najważniejsze – bezpieczny! Bierzemy odpowiedzialność za to, co robimy, dlatego jeśli klient wróci do nas z jakimś problemem, nie chowamy głowy w piasek, tylko wspólnie go naprawiamy.

Higiena pracy

Dbamy o siebie, bo to my jesteśmy wizytówką wykonywanego przez nas zawodu. Dbamy jednak przede wszystkim o miejsce, w którym pracujemy, przestrzegając zasad higieny, ale i estetyki, która jest ważna i dla nas, i dla naszych klientów. Chcemy, aby każdy, kto kładzie się na naszym zabiegowym łóżku mógł zamknąć oczy i poczuć się, jak… u siebie w domu! Tylko lepiej i ciszej :).

Czas

Lubisz czuć się zaopiekowana? W Beauty Esthetic poświęcamy Ci maksymalnie dużo czasu w stosunku do potrzeb, jakie posiada Twoja skóra. Nie działamy w pośpiechu, a jednocześnie szanujemy każdą Twoją minutę. Umawiamy klientki tak, aby nikt nie musiał nikogo poganiać ani na nikogo czekać. Jesteśmy dokładne i sumienne, o czym świadczą opinie zadowolonych klientek.

Kosmetyki z najwyższej półki – kosmetolog Opole

Preparaty, na których pracujemy, dobieramy ze szczególną uwagą, zwracając uwagę na ich skład i opinie. Lubimy naturę, dlatego większość kosmetyków zawiera aktywne składniki pochodzenia organicznego, doskonale działające na nawet najbardziej wymagającej skórze. Niektóre z nich możesz kupić w salonie do codziennej, domowej pielęgnacji jako uzupełnienie zabiegów wykonywanych przez nas.

Lokalizacja – kosmetolog Opole

Salon kosmetyczny lub domowa wizyta na drugim końcu miasta? Nie z nami! My zawsze jesteśmy „po drodze”! Do Solarisa, Ratusza, Rynku czy Uniwersytetu. Miejsce parkingowe znajdziesz w pobliżu Solarisa, skąd do nas 3 minuty piechotą, a przystanek autobusowy mamy kilka kroków od salonu.

Ceny – kosmetolog Opole

Prawdopodobnie znajdziesz salon, w którym za niektóre usługi zapłacisz mniej. Ale czy znajdziesz w nim też kosmetologa z szeroką wiedzą, biorącego odpowiedzialność za swoją pracę, dbającego o higienę, miłą atmosferę i jakość poświęconego czasu, pracującego na najlepszych kosmetykach w samym centrum Opola? 😉