Pielęgnacja dłoni i stóp

Szukasz specjalisty od pielęgnacji dłoni i stóp? Wykonamy dla Ciebie manicure i pedicure klasyczny, SPA, hybrydowy lub żelowy!

Manicure

Wierzymy, że dzięki odpowiedniemu dobraniu rodzaju manicure, każde dłonie i paznokcie mogą wyglądać pięknie i zdrowo.
Szeroka oferta zabiegów pozwala nam dopasować usługę do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów, zarówno kobiet, jak i mężczyzn.
Pracujemy wyłącznie z użyciem profesjonalnych kosmetyków renomowanych producentów.
Higiena i Twoje bezpieczeństwo to dla nas priorytety. Korzystając z naszych usług masz pewność, że sprzęt wielokrotnego użytku sterylizowany jest w wysokiej klasy, profesjonalnym autoklawie Enbio Pro.

Manicure klasyczny

Manicure klasyczny polega na opiłowaniu paznokci i wygładzaniu płytki oraz odsunięciu i wycięciu skórek cążkami. W trakcie zabiegu wykonywany jest także peeling. Na koniec paznokcie maluje się tradycyjnym lakierem lub odżywką, a na dłonie nakłada odżywczy krem.

Manicure biologiczny

Manicure biologiczny wykonuje się bez użycia metalowych narzędzi i bez wycinania skórek. Polecany jest osobom z rozdwajającymi się, kruchymi paznokciami, a także Panom.

Manicure klasyczny + SPA

Manicure klasyczny + SPA to manicure klasyczny wykonywany dodatkowo ze SPA, a więc peelingiem, maską oraz krótkim masażem (ok.15 minut) na ciepłej świecy “Me Bougie”.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to alternatywa dla klasycznych lakierów. Utrzymuje się na płytce około 2-3 tygodnie. Nasze stylistki mogą wykonać jeden kolor, french, babyboomer, ombre lub wybrane zdobienie.

Manicure żelowy

Manicure żelowy rekomendowany jest w przypadku słabych i łamliwych paznokci, których zapuszczenie jest problematyczne. Pozwala w zauważalny sposób przedłużyć naturalną płytkę. Tak jak w przypadku hybrydy, nasze stylistki mogą wykonać jeden kolor, french, babyboomer, ombre lub wybrane zdobienie.

Manicure żelowy z przedłużeniem

Manicure żelowy pozwala nadbudować i przedłużyć płytkę paznokci, dając naturalny i subtelny efekt. Ze względu na możliwość uzupełnienia odrostu, utrzymuje się nawet do 2 tygodni dłużej niż hybryda. Paznokcie stylizowane są jednym kolorem lub w formie frencha, babyboomera, ombre lub z wybranym zdobieniem.

Usunięcie żelu lub hybrydy

Usunięcie żelu lub hybrydy wzbogacone został o intensywnie działający, autorski zabieg pielęgnacyjny. Dzięki temu nie tylko więc nie niszczy naturalnej płytki, ale i pomaga utrzymać ją w dobrej kondycji.

Manicure męski

Manicure męski polecamy przede wszystkim Panom zmagającym się z uszkodzeniami płytki i okolic paznokci oraz skóry dłoni, które są efektem nawyku obgryzania, charakteru pracy lub braku pielęgnacji.

Pedicure

Skóra stóp często bywa przesuszona, zrogowaciała, a płytka paznokciowa nieodpowiednio uformowana lub uszkodzona – czy to mechanicznie, czy też w wyniku choroby.
Dostosowując naszą ofertę do potrzeb klientów, stworzyłyśmy paletę zabiegów na stopy i paznokcie, w której nawet najbardziej wymagające klientki i klienci znajdą usługę odpowiednią dla siebie.

Pedicure klasyczny (z jednym kolorem)

Pedicure klasyczny przywraca stopom i paznokciom u nóg zdrowy, estetyczny, a przede wszystkim zdrowy wygląd. Zabieg polega na usunięciu zrogowaciałego naskórka, opracowaniu kształtu płytki paznokci i nałożeniu na nią wybranego klasycznego lakieru.

Pedicure biologiczny

Pedicure biologiczny wykonywany jest bez użycia metalowych narzędzi. W ramach zabiegu paznokciom nadawany jest pożądany kształt, zostają odsunięte skórki, wykonywany jest również peeling i masaż stóp, a na koniec na paznokcie nakłada się lakier lub odżywkę.

Pedicure hybrydowy

Pedicure hybrydowy polega na klasycznym opracowaniu płytki paznokcia, a następnie nałożeniu lakieru hybrydowego lub wykonaniu frencha. Pedicure hybrydowy jest bardzo trwały – utrzymuje się na paznokciach około 3-4 tygodnie.

Pedicure klasyczny + SPA

Pedicure klasyczny + SPA to połączenie klasycznego pedicure z zabiegami regenerująco-pielęgnującymi na stopy. Kolejno wykonywane są peeling, odżywcza, głęboko nawilżająca maska i odprężający krótki masaż (ok. 15 min.) na ciepłej świecy. Zabieg wieńczy nałożenie wybranego lakieru lub odżywki.

Pedicure rekonstrukcyjny

Pedicure rekonstrukcyjny odbudowujący uszkodzoną mechanicznie czy też chorobowo płytkę rekomendowany jest w przypadku między innymi popękania, naderwania, jak i innych ubytków w płytce paznokciowej.

Pedicure męski

Pedicure męski nawet bardzo zniszczonym czy zaniedbanym męskim stopom przywróci schludny wygląd. Zabieg składa się z kilku etapów: usunięcia zrogowaciałego naskórka, opracowania skórek oraz opiłowania paznokci do odpowiedniego kształtu.