Zabiegi laserowe, które warto wykonać jesienią

W Beauty Esthetic pracujemy z innowacyjnym laserem diodowym Mediostar Next. Z powodzeniem wykorzystujemy go w trwałej depilacji, ale również m.in. w fotoodmładzaniu, laserowym rozjaśnianiu twarzy i laserowej redukcji trądziku. Sprawdź, jakie zabiegi laserowe wybrać, aby definitywnie pożegnać problemy, z którymi zmaga się Twoja skóra.

Depilacja laserowa

Depilacja, a raczej epilacja laserowa (tak mówimy o trwałym usuwaniu owłosienia) medycznym laserem Mediostar Next pozwala na trwałe usunięcie niechcianego owłosienia i eliminuje problem wrastających włosków.

W porównaniu z wieloma innymi urządzeniami tego typu, laser Mediostar Next jest znacznie skuteczniejszy – może być stosowany na wszystkich fototypach skóry. Jest również dużo bardziej komfortowy. Chłodzenie ogniwem Peltier’a 360˚ wokół pola roboczego sprawia, że depilacja jest po prostu bezbolesna.

Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie to w naszym salonie jeden z faworytów wśród zabiegów dla cery dojrzałej. Emitowane przez laser krótkie impulsy światła przenikają w głąb skóry i stymulują komórki do produkcji kolagenu oraz elastyny. Po zabiegu skóra wygląda jak po liftingu – jest wyraźnie wygładzona, nawilżona, elastyczna i lepiej napięta, a zmarszczki i bruzdy spłycone.

Laserowe rozjaśnianie twarzy

Intensywna ekspozycja na słońce często prowadzi do nadprodukcji melaniny, która gromadzi się w jednym miejscu, tworząc na powierzchni skóry nieestetyczne plamy – przebarwienia posłoneczne.

Laserowe rozjaśnianie twarzy pozwala skutecznie usunąć zmiany pigmentacyjne. Laser rozbija nagromadzoną melaninę na drobne cząsteczki, które naturalnie wchłaniają się do organizmu. Twarz staje się rozświetlona, a koloryt widocznie ujednolicony.

Laserowa redukcja trądziku

Laserowa redukcja trądziku daje spektakularne efekty, ale nie obciąża organizmu i działa szybciej niż kuracje farmakologiczne.

Promień lasera dociera aż do skóry właściwej i wywołuje mikrouszkodzenia. Pobudzona w ten sposób tkanka mobilizuje się do intensywnej regeneracji.

Zabieg laserowej redukcji trądziku to skuteczna, ale przede wszystkim bezpieczna alternatywa dla stosowanych w terapii zmian trądzikowych antybiotyków czy retinoidów, które mogą wywoływać niepożądane skutki uboczne.

Zabiegi laserowe – jak dbać o skórę po laseroterapii?

Po laseroterapii – bez względu na wskazanie do jej wykonania i rodzaj zabiegu, nasza skóra musi się zregenerować. Jest podrażniona i wymaga troskliwej pielęgnacji. Chłodzenie i stosowanie kremów czy maści o działaniu łagodzącym wspomogą jej odnowę. Ważne, aby po laseroterapii stosować kremy z wysoką ochroną przeciwsłoneczną, a najlepiej w ogóle unikać ekspozycji skóry na promienie UV. Sezon jesienny w naturalny sposób będzie więc sprzyjać ochronie i regeneracji skóry po laseroterapii.

Zabiegi laserowe – ceny 

Jeśli chcesz sprawdzić ceny powyższych zabiegów, wejdź w zakładkę CENNIK.

Zapraszamy do rezerwacji wizyt telefonicznie lub online.