Naturalne kosmetyki Ilcsi, czyli zielona rewolucja w Twojej pielęgnacji

Gdyby nie jej miłość do przyrody, erudycja, ale przede wszystkim profesjonalne podejście do kwestii pielęgnacji, naturalne kosmetyki Ilcsi nigdy by nie powstały. Ciocia Ilcsi w latach ‘50 minionego wieku stworzyła markę kosmetyczną, której filozofia wyprzedziła swoją epokę. A i dziś potrafi zawstydzić konkurencję.

Potrzeba matką (ciocią) wynalazku!

Historia marki Ilcsi zaczęła się na Węgrzech, w czasach, kiedy dostęp do kosmetyków był, delikatnie rzecz ujmując, ograniczony. „Ciocia” Ilcsi (bo tak o założycielce marki oficjalnie się mówi) dzięki znajomości aż 4 języków obcych, mogła brać udział w sympozjach nie tylko w kraju, ale także za granicą, regularnie czytywała fachową prasę i nieustannie się szkoliła. Aż wreszcie poczuła się gotowa, aby wraz z synem Ferencem Molnárem stworzyć własne produkty kosmetyczne.

Kosmetyki Ilcsi to coś więcej niż „jakiś” krem

Ilcsi to jednak coś więcej, niż tylko naturalne kosmetyki. To filozofia, u podstaw której leży wiara w skuteczność działania aktywnych składników roślinnych. Wierność ideom i zachowanie jakości wypracowanej przez ciocię Ilcsi gwarantuje rodzinny model zarządzania firmą.

Rośliny wykorzystywane do produkcji naturalnych kosmetyków Ilcsi w znakomitej większości pozyskiwane są z własnych, certyfikowanych ekologicznych plantacji. Pozostała część zbierana jest „na dziko” lub kupowana z zaprzyjaźnionych gospodarstw ekologicznych.

Aktywne działanie naturalnych składników

Tak wysoka zawartość składników roślinnych w naturalnych kosmetykach Ilcsi jest ewenementem. Tu nie ma miejsca na ekstrakty. Skuteczność każdego z preparatów oparta jest o żywe składniki aktywne pozyskiwane z roślin leczniczych, warzyw, owoców i wody mineralnej. W sumie marka bazuje na ponad 100 rodzajach roślin, a wiele z nich to typowo węgierskie gatunki.

Bez zbędnych dodatków

Naturalne kosmetyki Ilcsi doceniane są nie tylko za skuteczność. Marka nie testuje swoich produktów na zwierzętach, ani nie wykorzystuje w procesie produkcji materiałów pochodzenia zwierzęcego. Naturalne kosmetyki Ilcsi są także wolne od:

  • syntetycznych barwników i substancji zagęszczających
  • wazeliny
  • parabenów
  • oleju parafinowego
  • oksyetylowanych emulgatorów.

Naturalny autorytet

Naturalne kosmetyki Ilcsi zdobyły uznanie branży, otrzymując wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Dziś firma dzieli się wiedzą i doświadczeniem podczas organizowanych przez siebie sympozjów i szkoleń na całym świecie. Nasz salon wielokrotnie w nich uczestniczył, dzięki czemu doskonale znamy możliwości stosowanych w trakcie zabiegów preparatów.

Naturalne kosmetyki Ilcsi w Opolu

Kosmetyki Ilcsi stosujemy w naszym salonie od początku jego istnienia. Doceniamy ich naturalny skład i skuteczne, skoncentrowane działanie. Aby zapewnić Ci kontynuację pielęgnacji w warunkach domowych, oferujemy także sprzedaż kosmetyków marki Ilcsi  do codziennej rutyny pielęgnacyjnej. Zapytaj o nie w trakcie kolejnej wizyty lub przyjdź i dowiedz się „z ulicy”, co możemy Ci polecić.

Przeczytaj także: